Kunnat

Keskustan Etelä-Hämeen piirin kunnallisjärjestöjen puheenjohtajat ja sihteerit vuonna 2017


FORSSA
Pentti Mansikkamäki, pj
pentti.mansikkamaki@gmail.com
040 - 5175707

Liisa Tonteri, siht
liisa.tonteri@gmail.com
040 - 7778230

HATTULA          
Pirkko Lokinperä, pj     
pirkko.lokinpera@kolumbus.fi
050 - 5571717

Jaakko Viitala, siht
jaakko.viitala@pp.inet.fi
040 - 7685 659

HAUSJÄRVI
Timo Jussila, pj
kuljetus.jussila@elisanet.fi     
0400 - 485522

Päivi Linna, siht
paivi.linna@kolumbus.fi
044 - 5760 990

HUMPPILA     
Hannu Mustonen, pj
hannumustonen@hotmail.fi
0500 - 176487

Johanna Valtanen, siht
johanna.valtanen@live.com
040 - 5719347

HÄMEENLINNA
Marjatta Rahkio, pj
marjatta@rahkio.fi
0500 - 165 335

Riikka Helenius, siht
riikka.helenius@gmail.com
050 - 3809 540

JANAKKALA
Juhani Pohjus, pj
juhani.pohjus@gmail.com
050 - 63173

Petteri Mäkelä, siht
petteri.makela@pp3.inet.fi
050 - 3015956

JOKIOINEN
Rami Lehtinen, pj
rami.k.lehtinen@gmail.com
041 - 4621086

Mervi Yrjänä, siht
mervi.yrjana@surffi.net
050 - 5298 827

LOPPI
Asko Niemelä, pj
niemela.asko@gmail.com
044 - 5082 110

Jarmo Kuparinen, siht
jarmo.kuparinen1@elisanet.fi
050 - 4544 856

RIIHIMÄKI
Tuomo Koski, pj
tuoska.koski@gmail.com
044 - 3251166

Petri Lahtinen, siht
petri.lahtinen1@gmail.com
040 - 5286 567

TAMMELA
Jenni Rauhaniemi, pj
jrauhaniemi@gmail.com
050 - 3803512

Simo Pärssinen, siht
simo.parssinen@hamk.fi
050 - 4022 470

YPÄJÄ
Markku Leppälahti, pj
markku.leppalahti@ypaja.fi
044 - 2148358

Pirkko Lipponen, siht
lipponen.pirkko@pp.inet.fi
050 - 4682 588